Pentru ca iti ofera deopotriva caldura si frig, melancolie ori bucurie.. Peisajul vibreaza deopotriva cu starile noastre. Natura cunoaste cel mai bine cum sa se "muleze" pe fiecare dintre noi si sa ne aduca ceea ce ne lipseste, sa ne creeze un spatiu in care sa dominam daca suntem puternici, sau din contra, in care sa ne simtim dominati, daca suntem firi slabe. “
Se afișează postările cu eticheta peisaj. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta peisaj. Afișați toate postările
luni, 24 noiembrie 2008
Abonați-vă la:
Postări (Atom)
