Se afișează postările cu eticheta natura. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta natura. Afișați toate postările

luni, 24 noiembrie 2008

toamna tarzie in bucegi



„ Spectaculozitatea naturii este fenomenala.
Pentru ca iti ofera deopotriva caldura si frig, melancolie ori bucurie.. Peisajul vibreaza deopotriva cu starile noastre. Natura cunoaste cel mai bine cum sa se "muleze" pe fiecare dintre noi si sa ne aduca ceea ce ne lipseste, sa ne creeze un spatiu in care sa dominam daca suntem puternici, sau din contra, in care sa ne simtim dominati, daca suntem firi slabe.