Se afișează postările cu eticheta 1989. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta 1989. Afișați toate postările

sâmbătă, 19 decembrie 2009

Calaul si executantul

As fi vrut sa scriu pe acest blog despre intalnirile mele cu ce a mai ramas din omul de odinioara, dar nu am putut sa ma abtin sa nu postez o fotografie care m-a bantuit toti acesti 20 de ani. Am citit mii de cuvinte si-am vazut sute de emisiuni despre Revolutia din 1989.. Ce parere aveti de poza asta?!?